Aktuálne
Catering

Catering služby od A po Z

Prenájom Minibusu

Prenájom 9-miestneho minibusu Opel Vivaro

Bryndzové špeciality

najlákavejšia ponuka

bryndzove-speciality-na-web

 

tomenu

Penzion Zlatý dukát

    sa nachádza v obci Zvolenská Slatina10 km od Zvolena smerom na Košice. Penzión má kapacitu 30 lôžok v štandardných a rodinných izbách so samostatnou kúpelňou a sprchovacím kútom , satelitným príjmom TV, bezplatným WI-Fi na izbách aj v celom areáli penziónu. Lákavé je  aj  bezplatné parkovanie osobných vozidiel v bezpečnom uzavretom dvore, vyhľadávané najmä obchodnými cestujúcimi.

    Súčasťou penziónu  Zlatý Dukát je štýlová reštaurácia s rodinnou atmosférou, známa  výbornou kuchyňou. Obľúbené sú  chutné špeciality slovenskej kuchyne, ale aj tradičné domáce a sezónne  jedlá.  Skúsení kuchári vám  jedinečne pripravia husacie a kačacie špeciality s vynikajúcimi domácimi lokšami, držkové jedlá ako nikde inde, špeciality poľovníckej kuchyne alebo pečené prasiatko, grilované kolená či domáce ťahané štrúdle.

    V letných mesiacoch, máj až október, organizujeme krásne záhradné svadby, ktoré každým rokom získavajú na popularite a priťahujú čoraz viac svadobných párov.  

    Ak chcete zažiť skvelú zábavu na oslave alebo firemnej akcii môžete si užiť lov na kačice, bažanty, jelene či diviaky na obľúbenej laserovej strelnici, ktorá vám je k dispozícii. Využiť môžete aj požičovňu bicyklov, ktorými sa môžete vydať po cyklotrasách krásnou podpolianskou prírodou. Máte možnosť navštíviť neďaleké kúpele Kováčová, Sliač, alebo si urobiť zaujímavý výstup na legendárnu Poľanu.

   Všetky ponúkané služby zabezpečujeme aj externe formou cateringu podľa Vašich požiadaviek. Môže to byť  u vás doma vo firme alebo v iných  priestoroch.

Tešíme sa na vašu návštevu.

Galéria
tomenu